„Ботев“ /Враца/ победи втория отбор на ЦСКА-София  с 3:2 (Галерия)

„Ботев“ /Враца/ победи втория отбор на ЦСКА-София с 3:2 (Галерия)

Водещи новини, Враца, Спорт 0 Comment 249

„Ботев“ /Враца/ победи втория отбор на ЦСКА-София  с 3:2 в мач от  XXVII кръг на Втора лига.

Първият гол в мача дойде в 34-та мин. след контраатака на ЦСКА и Милчо Ангелов засече отблизо центриране на Търтов.

На почивката  в игра влязоха Тодор Чаворски и Иван Иванов.  Чаворски вкара изравнителния гол в 55-та минута с плътен удар в долния десен ъгъл, а след 2  с глава за пълния минути вкара отново с глава за 2:1.

Никола Колев  от гостите изравни в 76-та мин.

Мачът се реши в 92-та мин., когато Иванов вкара за  3:2.

„Ботев“-Враца: Яначков, Цолев /46 Ив.Иванов/, Стоев /46 Чаворски/, Михайлов, Пенев, Харизанов, Карапетров, М.Иванов, Георгиев, Гочев /к/, Смирнов /73 Н. Маринов/.

ЦСКА-София 2:  Конов, Турицов, Борисов, Гълъбов, Лясков, Колев, Витанов, Руменов /к/, Търтов /88 Д. Йорданов/, Т.Йорданов, Ангелов