ТВ програма за Европейското първенство по футбол 2016

ТВ програма за Европейското първенство по футбол 2016

Спорт, Събития 0 Comment 291

ТВ програма за Европейското първенство по футбол 2016 и резултати

10 юни от 22 часа: Франция – Румъния               2:1

11 юни от 16 часа: Албания – Швейцария           0:1
11 юни от 19 часа: Уелс – Словакия                     2:1
11 юни от 22 часа: Англия – Русия                       1:1

12 юни от 16 часа: Турция – Хърватия                 0:1
12 юни от 19 часа: Полша – Северна Ирландия 1:0
12 юни от 22 часа: Германия – Украйна               2:0

13 юни от 16 часа: Испания – Чехия                     1:0
13 юни от 19 часа: Ейре – Швеция                        1:1
13 юни от 22 часа: Белгия – Италия                      0:2

14 юни от 19 часа: Австрия – Унгария                   0:2
14 юни от 22 часа: Португалия – Исландия          1:1

15 юни от 16 часа: Русия – Словакия                    1:2
15 юни от 19 часа: Румъния – Швейцария            1:1
15 юни от 22 часа: Франция – Албания                 2:0

16 юни от 16 часа: Англия –  Уелс                          2:1                   16 юни от 19 часа: Украйна – Северна Ирландия 0:2
16 юни от 22 часа: Германия – Полша                   0:0

17 юни от 16 часа: Италия – Швеция                     1:0
17 юни от 19 часа: Чехия – Хърватия                      2:2
17 юни от 22 часа: Испания – Турция                     3:0

18 юни от 16 часа: Белгия – Ейре                            3:0
18 юни от 19 часа: Исландия – Унгария                  1:1
18 юни от 22 часа: Португалия – Австрия               0:0

19 юни от 22 часа: Швейцария – Франция              0:0
19 юни от 22 часа: Румъния – Албания                   0:1

20 юни от 22 часа: Русия – Уелс                              0:3
20 юни от 22 часа: Словакия – Англия                    0:0

21 юни от 19 часа: Украйна – Полша                       0:1
21 юни от 19 часа: Северна Ирландия – Германия0:1
21 юни от 22 часа: Хърватска – Испания                 2:1
21 юни от 22 часа: Чехия – Турция                           0:2

22 юни от 19 часа: Исландия – Австрия                  2:1
22 юни от 19 часа: Унгария – Португалия                3:3
22 юни от 22 часа: Италия – Ейре                            0:1
22 юни от 22 часа: Швеция – Белгия                        0:1

25 юни от 16 часа: Първи осминафинал по БНТ1/БНТ HD
25 юни от 19 часа: Втори осминафинал по Диема и Диема Спорт
25 юни от 22 часа: Трети осминафинал по БНТ1/БНТ HD

26 юни от 16 часа: Четвърти осминафинал по Нова и Диема Спорт
26 юни от 19 часа: Пети осминафинал по БНТ1/БНТ HD
26 юни от 22 часа: Шести осминафинал по Нова и Диема Спорт

27 юни от 19 часа: Седми осминафинал по БНТ1/БНТ HD
27 юни от 22 часа: Осми осминафинал по Нова и Диема Спорт

30 юни от 22 часа: Първи четвъртфинал по БНТ1/БНТ HD
1 юли от 22 часа: Втори четвъртфинал по Нова и Диема Спорт
2 юли от 22 часа: Трети четвъртфинал по БНТ1/БНТ HD
3 юли от 22 часа: Четвърти четвъртфинал по Нова и Диема Спорт
6 юли от 22 часа: Първи полуфинал по БНТ1/БНТ HD
7 юли от 22 часа: Втори полуфинал по Нова и Диема Спорт

10 юли от 22 часа: Финал по БНТ1/БНТ HD и Нова и Диема Спорт

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top