Български език  English  Русский  Deutsch  Francais  Espanol  Nederlands   Italiano  Portugues  Greek   Romanski  Polski  Hrvatski  Cesky  Chinese  Japanese

ОТНОВО ЗАГУБА…

Отборът на "Ботев"-Враца регистрира второ поражение от началото на шампионата в "Б" група. Момчетата на Ясен Петров отстъпиха с 1:0 като гости на "Ботев"-Гълъбово. През 90-те минути по-дейни на терена бяха врачанските футболисти, но за пореден път демонстрираха неумение да отбелязват голове. През първата част Жак Коен пропусна на два пъти да открие резултата, след като излизаше очи в очи с вратаря на домакините. Удар на Мечев пък срещна напречната греда. През вторите 45 минути два пропуска направи и капитанът Илия Илиев след отлични пробиви на Георги Пейчев, както и Георги Какалов. Така се стигна до 86-ата минута, когато след центриране от корнер и меле в наказателното поле на врачани Георги Кирилов се оказа най-съобразителен и се разписа за 1:0.
След тази загуба отборът на "Ботев" се свлече на 10-то място във временното класиране с актив от 6 точки и голово съотношение 7:8.
В следващия кръг врачани приемат тима на "Спартак"-Варна. Двубоят ще се играе на 21 септември.

И ВТОРА ПОРЕДНА ПОБЕДА НА ЮНОШИТЕ

Втора поредна победа записаха юношите-старша възраст на "Ботев"-Враца. Възпитаниците на Ивайло Димитров надиграха като гости с 5:2 връстниците си от "Ком"-Берковица в мач от втория кръг на шампионата в зона "Враца".