Български език  English  Русский  Deutsch  Francais  Espanol  Nederlands   Italiano  Portugues  Greek   Romanski  Polski  Hrvatski  Cesky  Chinese  Japanese

ПЪРВА ЗАГУБА В "Б" ГРУПА

Първа загуба от началото на първенството в "Б" група регистрира тимът на "Ботев"-Враца. Момчетата на Ясен Петров бяха надиграни като гости с 2:1 от "Пирин"-Разлог. Още във втората минута домакините откриха резултата с попадение на Борис Кондев. В 60-ата минута "Пирин" удвои преднината си без дори топката да е преминала голлинията, но страничният съдия даде знак, че има гол. Още в следващата атака, След центриране от ляво Юлиан Ненов с глава прати топката в мрежата за 2:1. Домакините използваха всички средства за да бавят играта. При една на пръв поглед безобидна ситуация в близост до скамейката на врачани се стигна до разправия между футболисти и треньори, наставникът на домакините Иван Стойчев - Доктора удари шамар на Ясен Петров. Реферът показа на двамата специалисти червени картони и те догледаха срещата от трибуните. Въпреки усилията, които вложиха футболистите на "Ботев" не успяха да спечелят точка от гостуването си в Разлог и срещата завърши при резултат 2:1 в полза на "Пирин".
Спортният директор на "Ботев"-Враца Валентин Станчев каза, че ще подадат жалба срещу съдията в този мач.